Zespół


Justyna Głażewska

Radca prawny. Założycielka Kancelarii Radcy Prawnego Justyna Głażewska Absolwentka Wydziału Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego im. Jana Pawła II w Lublinie. Ukończyła 3 letnią aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Lublinie, wpisana na listę radców prawnych pod nr LB – 2120. Posiada bogate doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych, które zdobywała od 2006 roku pracując w Kancelariach Radców Prawnych oraz świadcząc pracę bezpośrednio przy obsłudze przedsiębiorców. Koncentruje się na kompleksowej obsłudze podmiotów gospodarczych, dla których świadczy usługi bieżącej pomocy prawnej, doradztwa strategicznego, przygotowuje dokumenty korporacyjne, projekty umów oraz opinie prawne. Pomaga jak najpełniej chronić interesy swoich Klientów. Zajmuje się pomocą w sporach z kontrahentami, sprawami pracowniczymi aż po windykację należności. Od 2012 roku stale związana z podmiotami zajmującymi się obsługą rynku nieruchomości i deweloperami oraz ochroną prawną inwestycji. Obecnie ponadto obsługuje podmioty z branży usługowej i sprzedażowej oraz sektora rolnictwa. Specjalizuje się w szeroko pojętym prawie cywilnym, gospodarczym oraz administracyjnym. Zarządza i reprezentuje Kancelarię w kontaktach z Klientami. Posługuje się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym.

Kontakt:

e-mail: justyna.glazewska@jgkancelarie.eu

Tel. 881 551 851

 

Patrycja Kułakowska-Wieleba

Radca prawny. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego w Rzeszowie, która w latach 2013-2015 odbyła aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Lublinie, od 2016 r. wpisana na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Lublinie pod numerem LB-2149. Preferowanym obszarem praktyki zawodowej radcy prawnego jest prawo pracy, cywilne, upadłościowe i restrukturyzacyjne, rodzinne, karne, jak również szeroko rozumiane prawo gospodarcze oraz prawo bankowe.

m.olejniczak

Michał Olejniczak.

Radca prawny. Absolwent prawa i administracji na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II oraz studiów podyplomowych z zamówień publicznych na Politechnice Lubelskiej. Ukończył również aplikację radcowską i zdał egzamin radcowski.  Doktorant na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.
Wpisany na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Lublinie oraz zarejestrowany w Bazie Kandydatów na członków rad nadzorczych prowadzonej przez Ministerstwo Skarbu Państwa.

Mateusz Zaród

Radca prawny, absolwent wydziału prawa Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie. Ukończył 3 letnią aplikację radcy prawnego przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Lublinie wpisany na listę radców prawnych pod nr wpisu LB-2061. Ukończył również studia podyplomowe z zarządzania zasobami ludzkimi, negocjacji i mediacji sądowych i pozasądowych, posiada certyfikat kierownika projektów. Posiada bogate doświadczenie jako doradca zarządu i profesjonalny pełnomocnik w obsłudzie podmiotów gospodarczych. Specjalista z zakresu prawa pracy i prawa cywilnego a także praw autorskich, który ma doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych z branży budowlanej, energetycznej, komercjalizacji wyników prac badawczo-rozwojowych i branży gier planszowych. Posiada również bogate doświadczenie jako trener biznesu, ma na koncie kilkaset godzin poporwadzonych szkoleń.

Aleksandra Głód

Stażysta. Od stycznia 2019 r. aplikant radcowski przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Lublinie. Absolwentka Wydziału Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II w Lublinie. Doświadczenie zdobywała w Sądzie Okręgowym w Krakowie. Interesuje się prawem gospodarczym i upadłościowym. Posługuje się językiem angielskim w stopniu biegłym.