O Kancelarii


Założycielem Kancelarii jest radca prawny Justyna Głażewska członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Lublinie.  Kancelaria zajmuje się profesjonalną obsługą prawną podmiotów gospodarczych. Szczególnie koncentruje swoje działania w sektorze budowlanym, usługowo/sprzedażowym. Kancelaria obsługuje także podmioty z sektora rolnictwa. Kancelaria specjalizuje się także w windykacji należności.

W zakresie swojej obsługi zespół Kancelarii współpracuje z najlepszymi specjalistami z różnych dziedzin, niezbędnych do jak najpełniejszego zabezpieczenia interesów Klientów.

Standardy zawodowe i należyta staranność przy wykonywaniu zawodu w połączeniu z pełnym zaufaniem pozwalają nam świadczyć usługi prawne na najwyższym poziomie. Do naszych priorytetów należy ochrona interesów naszych Klientów, dlatego oferujemy kompleksowe usługi z zakresu zarówno bieżącego doradztwa i pomocy, jak i reprezentacji w postępowaniach przed sądami powszechnymi, administracyjnymi i organami administracji publicznej we wszystkich instancjach. Oferujemy także w pełni profesjonalną pomoc podczas negocjacji w trakcie sporów prawnych.

Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, tak aby znaleźć optymalne i korzystne dla Klienta rozwiązanie. Służymy pomocą zarówno u Klienta jak i w siedzibie Kancelarii. Nasza pomoc może być świadczona zarówno w drodze kontaktów telefonicznych czy też przy pomocy poczty e-mail. Specjalizuje się w szeroko pojętym prawie cywilnym, gospodarczym oraz administracyjnym.